reklama białystok

 

projekt-broszura-reklamowa-bialystok projekt-folderu-bialystok projekt-wizytowki-bialystok

INFOGRAF Białystok - wydarzenia w mieście i Twoja reklama...

Jakiś czas temu podjęliśmy się zaprojektowania informatora miejskiego, który zawiera informacje o wydarzeniach w Białymstoku, w danym miesiącu. Naszą pracę musieliśmy zacząć od stworzenia logotypu dla INFOGRAF Białystok. Uznaliśmy, że im prostsze tym lepsze i bardziej czytelne. Postawiliśmy na sam napis rozłożony na dwa wersy i oddzielony skośną kreską od hasła. Wyszło to bardzo zgrabnie i nowocześnie z czego zarówno my jak i nasz klient jesteśmy bardzo zadowoleni. Do tego doszły jeszcze wizytówki, w równie minimalistycznym stylu z małym akcentem zabytkowo-architektonicznym naszego miasta.

Kolejnym naszym zadaniem było stworzenie samego informatora i przygotowanie go do druku. Materiały dostarczone nam przez ekipę INFOGRAFu sukcesywnie umieszczaliśmy w informatorze. Aby zapewnić jak największą przejrzystość, całość postanowiliśmy podzielić na kilka części. W pierwszej opisane są najciekawsze wydarzenia w danym miesiącu, następnie opisane są wystawy w muzeach i galeriach sztuki. Kolejna część to kalendarz wydarzeń organizowanych w Białymstoku. Na końcu znajdują się repertuary teatrów, opery oraz kina wraz z opisami wybranych spektakli i przedstawień. Na stronach informatora znajduje się wiele miejsca na reklamę, każdy chętny może zareklamować się w Białymstoku. Jeśli więc myślisz o skutecznej reklamie w Białymstoku to polecamy bezpłatny informator!

Gdy pierwsze wydanie było już gotowe do druku mogliśmy zacząć pomagać przy tworzeniu strony internetowej. Powstał bardzo zgrabny portal, który na razie informuje tylko o tym czym jest cały projekt, zawiera dane kontaktowe oraz linki do aktualnego wydania on-line. Znajdziecie go pod tym linkiem infograf.bialystok.pl W przyszłości portal ma ewoluować w większą platformę informującą o wydarzeniach w naszym mieście oraz z możliwością dodawania przez lokalne firmy z Białegostoku reklamy.

Naszym zdaniem jest to świetny produkt dla wszystkich mieszkańców naszego miasta oraz turystów, którzy mają dostęp do informacji o wydarzeniach w jednym miejscu. Ponadto jest to również świetne miejsce do reklamowania swojego przedsiębiorstwa w Białymstoku. Bardzo cieszymy się, że możemy współpracować przy jego tworzeniu każdego miesiąca. Polecamy wszystkim!

Skontaktuj się z naszym studiem graficznym,
aby dowiedzieć się więcej lub uzyskać wycenę.

503 486 062
kontakt@studio300dpi.pl