projekty graficzne dla firmy budowlanej

 

logo-dla-firmy-budowlanej ulotka-dla-firmy-budowlanej wizytowka-dla-firmy-budowlanej

Projekty graficzne dla firmy budowlanej.

KUL-BUD to białostocka firma budowlana zajmująca się szeroko pojętą branżą budowlaną oraz sprzedażą nieruchomości. Postanowili zmienić swój wizerunek na bardziej profesjonalny więc zwrócili się do nas z prośbą o projekty graficzne.

Przede wszystkim chcieli stworzyć nowe logo, nowoczesne, nieograniczające i przywodzące na myśl profesjonalną firmę. Kolejnym projektem były wizytówki oraz ulotki. Nasza współpraca rozszerzyła się również o projekt strony internetowej oraz zaprojektowanie kilku bannerów reklamowych oraz stoiska na targi mieszkaniowe.

Opis projektów graficznych

Zaprojektowane przez nas prace są spójne i stwarzają obraz profesjonalnej firmy, w której wszystko przemyślane jest od samego początku. To wzbudza zaufanie klientów. Logo jest proste i bardzo wymowne, nie ogranicza rozwoju firmy, która ma ambicje bycia dużym deweloperem, przynajmniej na lokalnym rynku. Jest też nowoczesne, zgodne z najnowszymi trendami - dokładnie tak samo jak działanie firmy, która wciąż trzyma rękę na pulsie i zapoznaje się z najnowszymi możliwościami budowlanymi.

Projekt graficzny strony internetowej również wpisuje się w najnowsze trendy, jest to miły dla oka i przejrzysty w użytkowaniu portal/wizytówka firmy. Zawiera główne obszary działalności, dane kontaktowe, aktualnie sprzedawane nieruchomości oraz galerię zrealizowanych inwestycji. Natomiast zaprojektowane przez nas stanowisko na targi wyróżniało się na tle innych deweloperów podobnej wielkości.

Czy jesteśmy zadowoleni z naszych projektach graficznych?

Z całą pewnością! Zadowolony jest również właściciel KUL-BUD a to jest dla nas najważniejszym wskaźnikiem dobrej pracy. Udało nam się stworzyć projekty graficzne, które z pewnością przyczynią się do poprawy wizerunku firmy budowlanej. Wyróżnią ją spośród konkurencji, przekonają nieprzekonanych. Dalszy sukces jest uzależniony od pracy firmy ale wiemy, że mają bardzo dużo zadowolonych klientów więc mamy nadzieję na dłuższą współpracę.

Projekty graficzne dla firmy budowlanej? - żaden problem!

Jeśli jeszcze zastanawiasz się czy powierzyć nam projekty graficzne Twojej firmy nie pytaj nas czy jesteśmy dobrzy i sumiennie podchodzimy do zleceń. Sprawdź nasze dotychczasowe realizacje, to one są naszą najlepszą wizytówką!

Skontaktuj się z naszym studiem graficznym,
aby dowiedzieć się więcej lub uzyskać wycenę.

503 486 062
kontakt@studio300dpi.pl