projektowanie logo białystok

 

projektowanie-logo-bialystok projektowanie-logotypow-bialystok

ACZFOTO - projektowanie logo dla białostockiej fotograf...

Pani Anna Czarnecka, białostocka fotograf, zwróciła się do nas z prośbą o zaprojektowanie logo. Wdraża właśnie nową stronę internetową i postanowiła "odświeżyć" trochę wizerunek swojej marki. Bardzo chętnie spotkaliśmy się i przedyskutowaliśmy cały proces projektowania nowego logotypu. Pani Ania chciała aby logo było proste, dobrze prezentujące się w jednolitych kolorach takich jak biel i czerń. Chciała również aby zawierało kobiecy akcent.

Wszystkie uwagi wzięliśmy do serca i zabraliśmy się za burzę mózgów oraz tworzenie pierwszych szkiców. Po jakimś czasie mogliśmy przesłać pierwszą propozycję logotypu. Motyw kobiecy został wyrażony kwiatkiem, pomysł spodobał się Pani fotograf lecz droga do końca projektu była jeszcze długa. Przez wiele dni wymienialiśmy się uwagami i poprawkami do projektu logo. W pewnym momencie byliśmy nawet blisko podjęcia decyzji o rezygnacji z kwiatka, jednak pewne zmiany w projekcie uratowały pierwotny zamysł. Dalej było już z górki, musieliśmy dopasować czcionkę oraz zastanowić się nad tym w jaki sposób zapisać nazwę marki. Efekt końcowy możecie podziwiać na zdjęciach wyżej. Bardzo się cieszymy, że Pani Ania zaufała nam i zdecydowała się zlecić nam projektowanie logotypu.

Białystok to miasto w którym oferta fotografów jest bardzo duża, mamy nadzieję, że zaprojektowane logo pomoże Pani Ani wyróżnić się na tle innych firm. Jednego jesteśmy pewni, jeśli chodzi o jakość zdjęć to mało kto w naszym mieście może się z nią równać. Polecamy!

Skontaktuj się z naszym studiem graficznym,
aby dowiedzieć się więcej lub uzyskać wycenę.

503 486 062
kontakt@studio300dpi.pl