plakaty białystok

 

plakat_bialystok projekt_plakatu_bialystok projektowanie_plakatow_bialystok projektowanie_plakatow_i_nie_tylko

VI Dzień Tradycji Rzeczypospolitej - projekt plakatu oraz projekt koszulki...

W sierpniu, jak co roku, od 6 lat, w Białymstoku obchodziliśmy Dzień Tradycji Rzeczypospolitej. Organizatorzy zwrócili się do nas z prośbą o projekt plakatu reklamującego owe wydarzenie. Cała impreza miała trwać dwa dni i wypełniona była wspaniałymi atrakcjami. Największą atrakcją oczywiście było wystąpienie Podlaskiej Chorągwi Husarskiej świętującej 333-lecie Wiktorii Wiedeńskiej.

Postanowiliśmy więc, że w naszym projekcie plakatu skupimy się na husarzu aby plakat przykuwał uwagę wszędzie tam gdzie zostanie powieszony. Prace projektowe trwały dość długo ponieważ wiele dyskutowaliśmy z organizatorami na temat różnych szczegółów, co przyczyniło się temu, że plakat został w pełni dopracowany. Moc atrakcji czekających na widzów i uczestników sprawiła, że duża część plakatu musiała zostać zagospodarowana na wymienienie ich wszystkich. Udało nam się jednak zrobić to bardzo czytelnie i jesteśmy bardzo zadowoleni z projektu tego plakatu.

Wydarzenia w Białymstoku to nie jedyny punkt obchodów Dnia Tradycji Rzeczypospolitej. Zostaliśmy poproszeni również o wykonanie plakatu dla imprezy organizowanej w Wiedniu. Projekt plakatu powstał na bazie tego białostockiego, jednak było to dla nas również ciekawe doświadczenie i, poniekąd, wyróżnienie, że plakat naszego autorstwa można było napotkać w tak dużym i znanym mieście.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom organizatorów zaprojektowaliśmy również pamiątkową koszulkę. Projekt skupił się ponownie głównie na postaci husarza oraz napisach. Wyszło bardzo ciekawie i mamy nadzieję, że nasza współpraca z organizatorami wciąż będzie się rozwijać.

Skontaktuj się z naszym studiem graficznym,
aby dowiedzieć się więcej lub uzyskać wycenę.

503 486 062
kontakt@studio300dpi.pl