menu boardy białystok

 

menu-boardy-bialystok projektowanie-menu-boardy-bialystok

ZEFE Kebab - projektowanie menu board

ZEFE Kebab to nowy punkt na gastronomicznej mapie Białegostoku. Mieszczą się w jednym z centrów outletowych i działają stosunkowo od niedawna. Jak sama nazwa wskazuje oferują dania kuchni tureckiej, z naciskiem na kebaby ;)

Właściciel lokalu zwrócił się do nas z prośbą o projekt nowych menu boardów ponieważ te starsze nie spełniały swojej roli. Spotkaliśmy się z nim na miejscu i zaczęliśmy dogadywać szczegóły. Zaproponowaliśmy, że oprócz jego pomysłu na nowe menu boardy zaprezentujemy także nasz punkt widzenia. Gdy wszystko mieliśmy uzgodnione zabraliśmy się do pracy. Trzeba przyznać, że współpraca układała nam się bardzo dobrze. Odpowiedzi na projekty, uwagi, propozycje to wszystko krążyło między nami błyskawicznie. Efektem był pierwszy projekt wszystkich sześciu menu bordów wg. koncepcji klienta. Nasza praca bardzo przypadła mu do gustu, jednak z decyzją wstrzymał się do czasu przesłania naszego projektu. My postawiliśmy na rozruszanie nieco dość eleganckiego stylu z pierwszej propozycji menu boardów. Dodaliśmy trochę kolorów, co sprawiło, że całość ożyła. Drugi projekt również spodobał się właścicielowi, dlatego postanowił połączyć oba projekty menu boardów. Był to świetny pomysł i efekt końcowy świetnie się prezentuje.

To było bardzo przyjemne doświadczenie, taka relacja z klientem to też powód do zadowolenia, obyśmy częściej trafiali na takich klientów i projekty. Jak widać menu boardy w Białymstoku nie muszą być nudne! ;)

Skontaktuj się z naszym studiem graficznym,
aby dowiedzieć się więcej lub uzyskać wycenę.

503 486 062
kontakt@studio300dpi.pl