projekt logotypu

 

projekt-logotypu-bialystok projekt-ulotki-bialystok projektowanie-wizytowek-bialystok

Projekt logotypu, wizytówek i ulotek dla firmy z Białegostoku

Bao Life to nowa firma z Białegostoku założona przez Mariusza Lewczuka. Mariusz zdecydował się zgłosić do nas w sprawie projektu logotypu, a także abyśmy zaprojektowali mu ulotki oraz wizytówki.

Rozpoczęliśmy od wybadania czym dokładnie będzie zajmować się nowo powstająca firma oraz jakie wymagania ma jej właściciel. Bao Life to przede wszystkim mobilna dietetyka, dostępna dla każdego. To także suplementacja oraz treningi. Wszystko to dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta, z dojazdem do domu. Okazało się, że Mariuszowi zależy mu na czymś prostym, kojarzącym się ze zdrowym trybem życia.

Jak zaprojektowaliśmy logotyp?

Postawiliśmy na prosty przekaz obrazkowy czyli w tym przypadku marchewka i widelec. Prościej się chyba nie da :) Wszystko w stylu i kolorach przypominających kreskówkę. Cały zaprojektowany logotyp jest bardzo pozytywny bo taki właśnie jest właściciel Bao Life. Nasz pomysł na logotyp okazał się w 100% trafiony i od razu przypadł do gustu Mariuszowi. Tak na prawdę obyło się bez większych poprawek a my mogliśmy skupić się dalszych projektach.

Jak sprawdzi się zaprojektowany logotyp?

Okazało się, że logotyp świetnie spełnia swoją rolę i pasuje idealnie do wszystkich materiałów. Bardzo schludnie wygląda na wizytówkach, dobrze prezentuje się na ulotkach. Pasuje również do strony internetowej. Naszym zdaniem projekt logotypu dla firmy Bao Life jest bardzo udany, a co ważniejsze, Mariusz jest z niego bardzo zadowolony! Radość klienta to dla nas najlepsza pochwała i kwintesencja naszej pracy!

Projekt logotypu dla firmy z Białegostoku? - żaden problem!

Jeśli jeszcze zastanawiasz się czy powierzyć nam projekt Twojego logotypu nie pytaj nas czy jesteśmy dobrzy i sumiennie podchodzimy do zlecenia. Zapytaj naszych klientów, to oni są naszą najlepszą wizytówką!

Skontaktuj się z naszym studiem graficznym,
aby dowiedzieć się więcej lub uzyskać wycenę.

503 486 062
kontakt@studio300dpi.pl