projekt logo białystok

 

logotypy-biaystok projekt-logo-folder projekt-logo-na-wizytowce projektowanie-logo-biaystok projektowanie-logo-okladka

Projekt logo też się przyda!

Bożena ma kilka domków nad morzem w miejscowości Radawka. Postanowiła odezwać się do nas, ponieważ uznała, że przydałyby się jej wizytówki/ulotki, które mogłaby rozdawać swoim klientom, aby nie zapomnieli o niej lub mogli polecić jej usługi swoim znajomym. Długo rozmawialiśmy z Bożeną, aby poznać jej potrzeby i plany rozwoju. Szybko okazało się, że nadajemy na tych samych falach. Wspólnie doszliśmy do wniosku, że oprócz materiałów drukowanych przyda się także projekt logo. Kolejnym wspólnym wnioskiem było to, żeby projektowane logo kojarzyło się z morzem oraz było minimalistyczne. Wizytówka i folder natomiast, aby były wesołe i kojarzyły się z wakacjami. Mając te dane zabraliśmy się do szkicowania nowego logo.

Proces projektowania logo.

Minimalizm - uwielbiamy ten styl, czasami kilka kresek potrafi stworzyć z projektu logo świetną rzecz. Niby kilka kresek, kilka znaków lub innych figur geometrycznych, a jednak wymowność jest pełna! Kilka dni wzmożonej pracy całego naszego zespołu pozwoliło zaprezentować Bożenie konkretne propozycje logo, z których jeden szczególnie przypadł jej do gustu. Dalej było już z górki. Kilka drobnych poprawek w tworzonym przez nas logo i mogliśmy kończyć jego projektowanie z sukcesem. Przenieśliśmy projekt logo z papieru na komputer, daliśmy mu kolor i zaczęliśmy tworzyć dalszą identyfikację wizualną.

Zaprojektowane logo - jak sprawdzi się na materiałach promocyjnych?

Gdy logo było już zaprojektowane przyszła pora na sprawdzenie go w boju. Przeszliśmy więc do kolejnego etapu prac czyli wizytówek i folderu. Postanowiliśmy wykorzystać motyw z logo i wykorzystać go jako ozdobę zarówno przy projektowaniu materiałów promocyjnych i okazało się, że to był strzał w dziesiątkę. Efekt był świetny i Bożena bez chwili wahania zaakceptowała wszystkie projekty i propozycje. Obyło się nawet bez większych poprawek, przygotowaliśmy pliki do druku, wynegocjowaliśmy cenę z drukarnią a po niespełna tygodniu wszystkie materiały były już na miejscu.

Projektowanie logo - świetna przygoda!

Bożena zaszczyciła nas kilkoma życzliwymi słowami: „Profesjonalizm i kreatywność to marka, jaką reprezentuje sobą białostocka agencja graficzna Studio 300dpi. Godni polecenia!”

Nam nie pozostaje nic innego jak tylko polecić wypoczynek nad polskim morzem właśnie w Radawce u Bożeny! A ją samą zapraszamy aby odwiedziła kiedyś Białystok i nasze studio gdzie projektujemy tylko świetne logo ;)

Skontaktuj się z naszym studiem graficznym,
aby dowiedzieć się więcej lub uzyskać wycenę.

503 486 062
kontakt@studio300dpi.pl