reklama białystok

 

projekt-wizytowki projektowanie-wizytowek-bialystok projektowanie-wizytowki

Projekt wizytówki dla Pani Anny.

Pani Anna Siebiatyńska jest od wielu lat zajmuje się Elektroradiologią. Ponadto w najbliższym czasie zostanie także Menadżerem Ochrony Zdrowia. W związku z tym rozwojem postanowiła zadbać o wizerunek swojej marki, którą jest jej osoba. Zwróciła się do naszej siedziby w Białymstoku z prośbą o projekt wizytówki. Uwielbiamy wyzwania więc z wielkim zapałem (oraz ekscytacją towarzyszącą każdemu nowemu projektowi) przystąpiliśmy do rozmów z nasza klientką aby poznać jej wymagania oraz poznać jej gust. Pierwszym zastrzeżeniem naszej klientki była obawa, że symbol promieniowania jest bardzo odstraszający i źle się kojarzy. Dlatego Pani Anna poprosiła nas abyśmy przedstawili go w sposób bardziej przyjazny.

Projektowanie wizytówki - na co zwrócić uwagę?

W toku rozmowy wyszło również, że jednym z ulubionych kolorów Pani Anny jest królewski fiolet. To był bardzo ważny sygnał i przestroga aby zawsze przeprowadzać rozmowę z klientem przed przystąpieniem do projektowania wizytówki czy też jakichkolwiek innych materiałów reklamowych. Postanowiliśmy nie rezygnować z koloru żółtego znajdującego się w znaku radiologii ponieważ, odpowiednio „podrasowany”, świetnie komponuje się z fioletem królewskim. Trochę czasu zajęło nam łagodniejsze przedstawienie znaku graficznego, lecz sprawna wymiana informacji z Panią Anną sprawiła, że szybko dopracowaliśmy wszystkie szczegóły i mogliśmy wysłać projekt do drukarni.

Efekt końcowy bardzo nam przypadł do gustu, dlatego postanowiliśmy pochwalić się tym projektem wizytówki dla firmy z miasta Białystok. Mamy nadzieję, że wizytówka sprawdzi się „w boju” i Pani Anna zdobędzie wielu nowych klientów!.

Jak poprawie zaprojektować wizytówkę?

Wizytówka musi się wyróżniać na tle innych aby została zapamiętana i włożona do portfela. Ponadto musi kojarzyć się z osobą, firmą oraz branżą. Naszym klientom polecamy stworzenie wizytówki o wymiarach 80x55mm. Jest to format popularny na zachodzie lecz w Polsce (a zwłaszcza w Białymstoku) mało popularny. Jest to pierwszy krok do wyróżnienia się na Tel innych. Ponadto ważne jest aby dane były czytelne dla każdego dlatego zawsze staramy się projektować czytelne wizytówki z tekstem w większych rozmiarach czcionki. Czasami warto zrezygnować z nadmiaru tekstu aby zyskać na czytelności wizytówki!

Potrzebujesz projektu wizytówki i prowadzisz firmę w mieście Białystok? Pomożemy Ci, spotkajmy się nawet dziś!

Skontaktuj się z naszym studiem graficznym,
aby dowiedzieć się więcej lub uzyskać wycenę.

503 486 062
kontakt@studio300dpi.pl