projekt

 

projekt-graficzny-zaproszen-bialystok projekt-graficzny-zaproszen projekt-zaproszenia-bialystok

Projekt graficzny zaproszeń i logo - Festiwal Dyplomatyczny

Festiwal Dyplomatyczny to świetna inicjatywa tworzona przez młodych licealistów z Białegostoku. Każdego roku impreza jest coraz większa, coraz więcej osób przyjeżdża praktycznie z całego świata aby wziąć w niej udział. Organizatorzy zwrócili się do nas z prośbą o projekt graficzny zaproszeń i logo tegorocznej edycji festiwalu. Bardzo chętnie angażujemy się w takie akcje więc oczywiście zgodziliśmy się im pomóc.

Postanowiliśmy oprzeć się o logo z zeszłego roku, które po prostu uprościliśmy. Więcej zabawy mieliśmy natomiast przy projektowaniu zaproszeń. Wiedzieliśmy, że zaproszenia będą wysyłane nie tylko do ludzi z Polski ale też do wielu innych państw. Chcieliśmy aby wyrażały profesjonalizm całego przedsięwzięcia oraz po prostu dobrze wyglądały. Na pierwszej stronie umieściliśmy tylko logo, w którym jest data białostockiego festiwalu. Otwierając zaproszenie znajdziemy treść zaproszenia oraz organizatorów i partnerów, po lewej zaś stronie aby nie pozostawiać wolnego miejsca dodaliśmy cytat Cycerona. Zalecaliśmy organizatorom użycie grubszego papieru aby zaprojektowane zaproszenia wyglądały solidnie i robiły jak najlepsze wrażenie.

Projekt graficzny zaproszeń i logo to było bardzo fajne doświadczenie i mamy nadzieję, że zaproszeni goście odbiorą je jak najlepiej. Organizatorom festiwalu życzymy jak największych sukcesów i gratulujemy, że w tak młodym wieku są w stanie zorganizować tak dużą imprezę!

Skontaktuj się z naszym studiem graficznym,
aby dowiedzieć się więcej lub uzyskać wycenę.

503 486 062
kontakt@studio300dpi.pl