projekt folderu białostockiej firmy

 

folder-firmowy-grafika folder-firmowy projekt-folderu-firmowego projekt-rollup

Projekt folderu oraz rollupu dla firmy z Białegostoku

Causam to firma specjalizująca się w budowie i sprzedaży wyspecjalizowanych maszyn (np. automatów do wydawania odzieży szpitalnej). Na kilka tygodni przed ważną konferencją branżową zwrócili się do nas w sprawie projektów graficznych.

Pierwsze spotkanie było bardzo owocne, ustaliliśmy mnóstwo szczegółów i mogliśmy szybko przystąpić do pracy nad projektem folderu firmowego, który miał być bardzo istotnym elementem wizerunku na zbliżającym się evencie.

Jak jest zaprojektowany folder?

Za pomysł na jego kształt oraz styl w 100% odpowiada dział marketingu firmy Causam. Taka współpraca, kiedy klient dokładnie wie czego chce, bardzo nam odpowiada. Znacznie skraca czas całego procesu projektowania graficznego. Folder jest zaprojektowany tak aby klient do ostatniej chwili nie wiedział czego dotyczy. Nawet po jego otwarciu nic do końca nie jest jasne. Dopiero rozłożenie "skrzydełek" pozwala w pełni zapoznać się z produktami firmy. Wytworzenie niepewności miało na celu zaciekawienie potencjalnego klienta a także dłuższe przykucie jego uwagi. Założenie było takie aby folder wyglądał ekskluzywnie oraz ciekawie po to aby klienci nie potraktowali go jako standardowego folderu reklamowego, który wrzuca się do szuflady i się o nim zapomina.

Czy udało nam się osiągnąć cel w zaprojektowanym folderze?

O to będziemy przyszłych klientów firmy Causam, natomiast z naszych dotychczasowych badań wśród różnych osób wynika, że zamierzony cel faktycznie został spełniony. Całość wygląda bardzo profesjonalnie i ekskluzywnie. Taki obraz firmy bardzo odpowiada właścicielom i trzymamy kciuki aby zawsze tak było.

Projekt folderu dla firmy z Białegostoku? - żaden problem!

Jeśli jeszcze zastanawiasz się czy powierzyć nam projekt folderu Twojej firmy nie pytaj nas czy jesteśmy dobrzy i sumiennie podchodzimy do zleceń. Sprawdź nasze dotychczasowe realizacje, to one są naszą najlepszą wizytówką!

Skontaktuj się z naszym studiem graficznym,
aby dowiedzieć się więcej lub uzyskać wycenę.

503 486 062
kontakt@studio300dpi.pl