reklama białystok

 

karty-reklama-biaystok projektowanie-menu-biaystok projektowanie-plakatw-biaystok projektowanie-ulotek-biaystok projektowanie-wizytwek-biaystok

Ulotki, plakaty, wizytówki - projekty dla białostockiego lokalu

Damian, właściciel nowo powstającego klubu w Białymstoku zwrócił się do nas z prośbą o kilka projektów graficznych na potrzeby jego lokalu. Posiadał już logo, więc nasza praca dotyczyła stworzenia projektów wizytówek, ulotek, menu, plakatu promującego wielkie otwarcie, karty stałego klienta oraz kilku grafik na fanpage klubu. Ustaliliśmy, że najlepszym rozwiązaniem dla wizytówek, ulotek i menu będzie wykonanie ich w czerni i bieli – tak jak logo lokalu. Projekt plakatu oraz bannerów internetowych miały być bardziej „imprezowe”. Po ustaleniu szczegółów cały zespół rzucił się w wir pracy. Po kilku dniach mogliśmy się znów skontaktować z Damianem, aby pokazać mu nasze pomysły. Kilka korekt, kilka większych zmian i znów wróciliśmy do pracy nad identyfikacją wizualną firmy. Kolejne spotkanie przyniosło już tylko kilka, kosmetycznych zmian. W sumie prace trwały około miesiąca dzięki czemu udało nam się dopiąć wszystko przed wielkim otwarciem lokalu. ÇA VA cocktail bar & more jest dziś jednym z najpopularniejszych miejsc na imprezowej mapie Białegostoku. Jesteśmy dumni, że w jakimś stopniu mogliśmy się do tego przyczynić i zawsze jest nam miło gdy zachodzimy do tego klubu i widzimy nasze projekty w "pracy".

Damian odwdzięczył się nam kilkoma miłymi słowami:
„Projekty tworzone przez Studio 300dpi są na bardzo wysokim poziomie. Zawsze starają się dołożyć wszelkich starań, abyśmy byli zadowoleni z efektu końcowego. Polecamy wszystkim.”

My również polecamy ÇA VA cocktail bar & more, jeśli ktoś szuka fajnego miejsca na imprezę lub chce po prostu dobrze zjeść w centrum Białegostoku!

Skontaktuj się z naszym studiem graficznym,
aby dowiedzieć się więcej lub uzyskać wycenę.

503 486 062
kontakt@studio300dpi.pl